אחד הגורמים המשפיעים ביותר על חווית האירוע הוא – המיקום. לעיתים בעלי אירועים מתפשרים על פרמטרים שונים בעת בחירת אולם או גן אירועים רק בגלל שהמיקום קרוב למרבית האורחים, לכן הטרנד החדש של עריכת אירוע באוהלים להשכרה נהפך לשם ודבר בתחום האירועים. רק לסבר את האוזן, עריכת אירוע באוהל לא רק שנהפך לטרנד נפוץ, אלא מאפשר לבעלי אירועים לערוך אירוע בכל לוקיישן רצוי ולהרוויח אירוע מקורה ושונה מהסטנדרט הרגיל ולאפשר לאורחים ליהנות מאירוע בלתי נשכח.

אז איך בוחרים אוהל בצורה נכונה לאירוע שלכם ועל מה חשוב לשים דגש?

חשוב לציין כי לבחירת האוהל יש משמעות רבה והשפעה על האירוע שלכם, הן מבחינת חוזק האוהל, סוג הבד, בטיחות האוהל ושירות הניתן על ידי חברות המציעות את שירות זה. ראשית, חשוב לציין כי כל חברה המכבדת את עצמה מציעה מגוון רב של אוהלים בגדלים שונים וכמובן שירות שינוע של האוהל, הרכבתו ופירוקו בתום האירוע.

  1. שימו לב לגודל האוהל – במקרה זה הגודל כן קובע, כיוון שאוהל חייב להיות מרווח ומתאים בקפידה לכמות המוזמנים הצפויים להגיע לאירוע שלכם וגם להכי בצורה מרווחת את הציוד והריהוט הרב שיש לאבזר בו את האוהל. במקרה זה, יש לייחס חשיבות רבה לגודל האוהל, לכן כדאי לדעת את כמות האורחים הצפויים להגיע לאירוע ולקבל ייעוץ אישי מחברות להשכרת אוהלים לאירועים.
  2. שירות אישי – חשוב לבחור בחברה המציעה שירות אישי ואדיב לאורך כל האירוע. את פרמטר זה ניתן לבחון כבר בשיחת הטלפון עם החברה המציעה את האוהלים, לכן כדאי כבר בשיחת הטלפון לבדוק את פרמטר זה.
  3. ציוד נלווה לאוהלים – כיום, חברות המציעות אוהלים להשכרה מאפשרות גם השכרת ציוד נלווה שישמש את האורחים באירוע כמו – כסאות ושולחנות, מערכות ישיבה, פופים, ציוד לוגיסטי, הגברה ותאורה, אפשרות מיזוג וחימום האוהל בחורף ובקיץ ועוד מגוון ציוד נוסף שישמש לטובת הפקת האירוע. לכן, כדאי לברר מבעוד מועד עם החברה מציעה מעבר לאוהלים גם את הציוד הנלווה, מה שיחסוך לכם זמן יקר בחיפוש אחר ציוד.

If you’re having trouble with an essay and require someone to help you out there are plenty of options. If you’re struggling write my essay paper online with your essay, you can hire an essay writer to take care of it. Choose from many options that will provide you with a quality paper. The paper may require editing and writing based on your assignment. Relax while you let someone else do the hard work.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *