הפקת מסיבת רווקים או רווקות היא דרך נהדרת לחגוג לכלה או לחתן את יום הרווקות האחרון, ולמען האמת, המסיבה גם מאפשרת לבני הזוג ליהנות עם החברים הקרובים כמה ימים לפני היום המרגש בחייהם. ידוע כי הפקת חתונה היא משימה מורכבת הדורשת מבני הזוג ריצות רבות, כך שמסיבת רווקים/רווקות יכולה להיות מושלמת עבורם, וזמן נהדר להתפנק מכל הריצות האינסופיות.

לרוב, על הארגון וההפקה אחראיים חבריהם של בני הזוג, אך כמובן שמדובר במשימה מורכבת הדורשת ריצות, סידורים, תיאום מול ספקים ועוד. לכן, צוות המפיקים של אוהלי אברהם- הפקת אירועים, כאן כדי לסייע לכם להפיק ערב מושלם ובלתי נשכח.

היכן תרצו את החגיגה? בלופט, על יאכטה, ביער או על חוף הים?

שירות הפקת מסיבת רווקים/רווקות שלנו, כולל גיבוש קונספט המותאם בקפידה לאופי המוזמנים. החגיגות כוללות בחירת לוקיישן מקורי ומיוחד, כזה שיאפשר לכם ליהנות עד השעות הקטנות של הלילה או אפילו עד הבוקר, כאשר אנו מעניקים לכם את האפשרות לבחור בין שתי אופציות מהנות:

חגיגה במקום מקורה- אם תרצו לחגוג את המסיבה במקום מקורה, אנו נדאג לכם ללוקיישן מעניין כמו – לופט, ספא, ועוד מגוון מתחמים מהנים. כמובן שנדאג להפקה, פעילות, אטרקציות, כיבוד, אלכוהול, בקיצור – להכל!

חגיגה תחת כיפת השמיים – הכי כיף לערוך מסיבת רווקים או רווקות תחת כיפת השמיים! אנו נדאג לכם להפקה הכוללת אוהל מקורה, מערכות ישיבה, גנרטורים, מערכת הגברה, תאורה, עיצוב, אוכל, די ג’יי, בקיצור – לכל האירוע.

למה דווקא אצלנו?

צוות המפיקים שלנו מתמחה בהפקת מסיבות רווקים ורווקות, כך שנותר לכם לבחור את הקונספט הרצוי ואנו נדאג לכל האלמנטים מסביב. למעשה, הפקת מסיבת רווקות ורווקים על ידינו יכולה לחסוך לכם כסף, זמן ואכזבות מיותרות, הרי הניסיון עושה את ההבדל!