רוצים לחגוג בר מצווה בקונספט ייחודי? בת מצווה מרשימה שלא יפסיקו לדבר עליה? נראה כי אתם הולכים לעבוד קשה. למה? כי בני הנוער של היום הם בעלי זהות משלהם ועם הזהות באות גם הדרישות. לכן, הפקת חגיגת בר או בת מצווה היא כאב ראש לא קטן עבור הורים במידה ומנסים לעשות זאת באופן עצמאי. חברת אוהלי אברהם – הפקת אירועים, כאן כדי להפיק לכם אירוע חלומי ולדאוג שהאירוע שלכם יהיה המוצלח ביותר, כדי שאתם תגיעו אליו רעננים.

שימו את הדאגות בצד, צוות המפיקים שלנו כאן!

נער ונערה המגיעים לגיל בר או בת מצווה מתמלאים ברגשות רבים ומפתחים ציפיות גדולות מהאירוע, הרי לכל אחד יש את החלום שלו וכל אחד מעוניין בקונספט שונה. ישנן בנות החולמות על הפקת חגיגת בת מצווה נוצצת עם מגוון של אטרקציות מהנות, וישנם בנים החולמים על חגיגת בר מצווה מהסרטים בסגנון גיבורי על או כדורגל. אנו מבינים כי לכל אחד יש דרישות משלו, אך כאן ההורים נכנסים לתמונה ועושים קצת סדר. כמובן שכל חלום הוא בר השגה, כך שצוות המפיקים שלנו יכוון אתכם לבחור אירוע שיענה על דרישותיכם ועל דרישות הילדים. בקיצור, אנו פתוחים לרעיונות חדשים, ומוכנים לזרום עם חלומכם ולהפיק אותו עבורכם.

מה אנו מציעים?

אנו מציעים פגישת היכרות עם ההורים ובן או בת המצווה, אנו נקשיב לרצונות, נגבש קונספט ונתחיל לרוץ, לתאם ולבחור לכם בדיוק את מה שצריך לאירוע מושלם. אנו עובדים עם מגוון ספקים ונותני שירות, אם זה מפעילי האטרקציות, הרקדנים, הזמרים, הלהקות, התקליטנים, מפעילי הברים המתוקים וזוהרים, מעגלי המתופפים, מפריחי הבלונים, צלמים, מעצבים, עורכי בוק ועוד רבים.

צוות המפיקים שלנו כאן כדי להגשים לכם כל חלום! אנו נסקור היטב את כל האפשרויות הרצויות ונפיק לכם אירוע העונה על ציפיותיכם!