חוגגים יום הולדת? מזל טוב! נכון שמדובר באירוע אינטימי יחסית, אך ארגון והפקת מסיבת יום הולדת הוא לא דבר קל. עליכם לארגן, לעצב, לדאוג לכיבוד, ללוקיישן מעניין, להפעלה ובכלל לחשוב על כל פרט ופרט במהלך ההפקה. הפקת מסיבת יום הולדת גוזלת זמן רב ומצריכה חשיבה מחוץ לקופסא ובכלל יש צורך לדאוג שהכל “ידפוק” כמו שצריך. לכן אנחנו כאן כדי להגשים לכם כל חלום ולהגיש לכם את האירוע ממש על מגש של זהב!

צוות חברת אוהלי אברהם – הפקת אירועים, כאן כדי לגבש לכם קונספט מרשים שיעניק לכם ולאורחים חוויה בלתי נשכחת. צוות המפיקים שלנו ילווה אתכם באופן אישי יד ביד, החל משלב התכנון ועד לסיום האירוע. יחד נבנה לו”ז מאתגר, נבחר לוקיישן מתאים, נזמין הפעלה המתאימה ליום ההולדת, נעצב את המקום, ובכלל נקבל יחד החלטות גדולות ונדאג לכל הפרטים הקטנים. עם  כל הידע והניסיון שלנו, תוכלו לקבל אירוע מושלם עד כדי כך שהאורחים לא ירצו ללכת, אבל זה כבר סיפור אחר.

כיצד עובד תהליך הפקת מסיבת יום הולדת בחברתנו?

נתחיל בפגישת היכרות ראשונית ונגבש יחד קונספט לאירוע הכולל בחירת מועד, סגנון, מיקום, תכנים ותקציב אישי.

  • ברשותנו מאגר של נותני שירות איכותיים המציעים מחירים אטרקטיביים השמורים רק לנו, כך נוכל לסייע לכם לבחור את השירות המתאים לכם ביותר ולאופי החגיגה.
  • צוות ההפקה יפגין נוכחות בזמן האירוע וידאג שהכל “ידפוק” כמו שצריך עד שהאורחים יעזבו את האירוע מרוצים.

הטרנד החדש – הפקת מסיבת יום הולדת למבוגרים

נהוג לחשוב כי הפקת מסיבת יום הולדת שייכת רק לילדים ולצעירים, אך בשנים האחרונות חגיגות ימי הולדת למבוגרים תפסו תאוצה רבה והם מזמן לא מסיבת יום הולדת סטנדרטית שבה נפגשים כמה חברים, אוכלים עוגה והולכים לביתם. גם אנשים מבוגרים בני 50+ חוגגים ימי הולדת במסיבות מקוריות ומרשימות עם הפעלות ומגוון רב של אטרקציות מהנות.

צוות המפיקים שלנו כאן כדי לספק לכם מסיבת יום הולדת בלתי נשכחת! פנו אלינו עוד היום ונפיק לכם אירוע חלומי!