עולם האירועים שינה את פניו בשנים האחרונות, ונראה כי יותר ויותר בעלי אירועים הבינו את היתרונות הרבים הטמונים בהפקת אירוע תחת כיפת השמים, מפיקים אירוע במגוון לוקיישנים מרהיבים וזוכים לבריזה מצוינת ולאינספור מחמאות מצד האורחים. חברה אוהלי אברהם הפקת אירועים, מציעה לכם קונצפט חדשני להפקת אירועים על ידי השכרת אוהלים לאירועים. האוהלים אותם מציעה החברה הינם מותאמים באופן אישי לכל לקוח על פי גודל האירוע, כמות המוזמנים, תנאי מזג האוויר ועל פי דרישת הלקוח, כך שנותר לכם רק לבחור.

מה כל כך מיוחד באוהלים להשכרה?

הדבר החשוב ביותר והבלתי נשכח בכל אירוע, הוא -קונספט שלו, הרי הוא זה שקובע במידה רבה את אופיו של האירוע ועד כמה הוא ייזכר כחוויה ייחודית ומהנה לאורחים. אם נלך על הגישה המסורתית של אולם אירועים מקורה או גן, נראה כי מרבית הפקת האירוע והשליטה עליו אינם בידכם בעוד רוב האירועים נראים דומים אחד למשנהו. הבחירה בהפקת אירוע תחת כיפת השמים באוהל מקורה ומרשים, מאפשרת לכם לבחור את הקונצפט הרצוי עליכם ולזכות באירוע ייחודי, כזה שלא יפסיקו לדבר עליו.

אם ניגע בנושא התקציב, נראה כי גם כאן יש פער משמעותי במחיר, הרי כל הנדרש להפקת אירוע תחת כיפת השמים הוא – פנייה לחברות המספקות השכרת אוהלים לאירועים על מנת לתחום את המקום, לדאוג ללוגיסטיקה סביב ולעניין האוכל והשתייה לאורחים. למעשה, מדובר בקונצפט מרשים שמיועד לבעלי אירועים המחפשים לשבור את המיתוס ולהפיק אירוע מרשים וחסכוני יותר.

לעבוד עם הטובים ביותר

חברת אוהלי אברהם הפקות אירועים, כאן כדי לאפשר לכם לשבור את המיתוס המסורתי ולהפיק לכם אירוע בכל קונצפט שתרצו תחת כיפת השמיים, הפקת האירוע נעשית על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחומם שיספקו לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת. מעבר להשכרת אוהלים לאירועים תוכלו ליהנות ממגוון רב של שירותים משלימים לאירועים כגון – השכרת ציוד לאירועים, לוגיסטיקה, שירות מיזוג האוהלים בקיץ וחימום האוהלים בחורף ובקיצור – כל מה שאתם צריכים על מנת להפיק אירוע מושלם!