טקס החינה מוכר היטב לכל זוג מבני עדות המזרח והוא ללא ספק אירוע נוצץ לא פחות מטקס החתונה המסורתי. טקס זה מסמל עבור בני עדות המזרח סגולות רבות כגון – סגולה לפריון, אושר ושלמות בחיי הנישואין, בריאות וחיים ארוכים. את הטקס נהוג לערוך באוהל חינה מסורתי מקושט היטב ובו שפע של עוגות ומטעמים הארוזים בצורה מיוחדת בצלופנים ומגשים, והם אלו שמעטרים את האירוע הססגוני. במהלך הטקס, בני המשפחה הקרובים ימשחו את ידיהם של החתן והכלה בחינה, שהיא למעשה תערובת חומה המוכרת מימים עברו המסמלת סגולות רבות, ולאחר מכן כל המשתתפים באירוע יוכלו אף הם למשוח את ידיהם בחינה ולקשור את התערובת בסרט על היד.
במהלך הטקס החגיגי הנערך באוהל חינה, בני המשפחה הקרובה יעניקו לכלה תכשיטים שהם רכשו מבעוד מועד ותתנגן מוזיקה מסורתית לצד לבוש מסורתי העונה לשם “כופתן”. הטקס עצמו מלווה בריקודים רבים ושמחה מרובה וכל זאת תחת האוהל המסורתי.

השכרת אוהל לחינה

חברת אוהלי אברהם מציעה מגוון רב של סוגי אוהלים להשכרה ובניהם גם אוהל חינה מסורתי המותאם בקפידה לאירוע החינה הססגוניים. החברה מחזיקה ברשותה מגוון רב של סוגי אוהלים, החל מאוהלים קטנים המתאימים לאירוע אינטימי עד אוהלים גדולים המתאימים לאירועים רב משתתפים. האוהלים מעוצבים בטוב טעם ובצורה אותנטית המאפשרת לבני המשפחה ליהנות מצילומים מרהיבים לצד אווירה מסורתית ממש כפי שנהוג היה במסורת העתיקה.

שירות אישי לכל לקוח

הזמנת אוהל חינה על ידי חברת אוהלי אברהם היא משימה קלה ביותר, הרי כל שנותר לכם הוא – לפנות לחברה לציין את גודל האוהל הרצוי וצוות עובדי החברה יגיעו מבעוד מועד להרכיב את האוהל. כמו כן, ניתן למצוא אוהלים להשכרה במגוון רב של גדלים, כך שתוכלו לערוך את טקס החינה תחת כיפת השמים בכל מקום רצוי. האוהלים הינם אטומים לגמרי, כך שהם יגנו על האורחים מפני רוחות וגשמים והם יוכלו ליהנות מאירוע תחת כיפת השמים, אך אינטימי ושונה מהסטנדרט הרגיל.
החברה מספקת את שינוע האוהל לכל מקום אפשרי, כולל הרכבה של האוהל במקום הרצוי, פירוק האוהל בתום האירוע ושינוע חזרה למחסני החברה, כך שנותר לכם לבחור כל לוקיישן רצוי ופשוט להזמין אוהל המתאים בקפידה לאירועי חינה מסורתיים.