השכרת מזגן נייד

בימי הקיץ הלוהטים שבואו נודה נמשכים כמה חודשים טובים בשנה, החום יכול להגיע למצב שממש מקשה עלינו להסתובב בחוץ. בעבר, נמנענו מלערוך אירועים תחת כיפת השמים והיינו צריכים להתחשב כל העת במזג האויר. הפיתרון של מזגן נייד להשכרה מאפשר לנו ליהנות מכל העולמות. אירוח בחוץ ולא באולמות ועדיין לאפשר לאורחים שלנו ולנו ליהנות מטמפרטורה שתאפשר להם לרקוד או לאכול בנוחות. את המזגן הנייד ניתן להתקין בכמה נקודות על מנת ליצור תחושת איוורור מושלמת ואפילו מאפשרת מקומות עם טמפרטורה גבוהה יותר. כך שלאנשים שסובלים מקור יהיה נעים. המזגן הנייד כשמו הוא – מזגן אשר לא מקובע במבנה, והוא לא אובייקט תלוי ולא כמערכת פנימית (מיזוג מרכזי), אלא מכשיר חיצוני שניתן לשנע ממקום למקום בהתאם לצורך.
המערכת הפועלת במזגן הנייד דומה לזו של המזגן הנייח.

איך בוחרים את המזגן המתאים:

ראשית צריך להחליט היכן נעשה האירוע ובאיזה חודש מדובר. במידה ואנחנו נערוך אירוע בחודשי הקיץ הלוהטים נצטרך לשכור כמה מזגנים על מנת באמת ליהנות מטמפרטורה נמוכה. יש להתחשב גם בלחות. בחלקים שונים בארץ זה לא החום שמפריע כמו הלחות. גם את זה המזגן פותר כמובן. ואחד הדברים החשובים ביותר, אופי האירוע. במידה ואנחנו מתכוונים לערוך מסיבת ריקודים ואנחנו יודעים מראש שאנשים הולכים לרקוד כמה שעות ובטח יהיה להם חם יותר, יש להערך בהתאם.

מזגן נייד יכולים להתקין רק המומחים לכך. ההתקנה מצריכה תכנון מוקדם ובדיקה של המקום על מנת לוודא כי פני השטח מאפשרים זאת. בחירת החברה ממנה תשכרו היא לא פחות חשובה. חבל להוציא כסף וברגע האחרון לגלות שנפלנו בפח. תמיד מומלץ להיפגש עם איש מקצוע מיומן שלפני שהוא ישר יגיד שבטח שאפשר, יציע להגיע למקום, ישאל כמה שאלות על גודל המרחב אותו נרצא למזג ועוד. במידה ואנו מעוניינים לשכור מזגן נייד לביתנו, אין צורך בהתקנה. בחנויות תקבלו ייעוץ בנוגע להספק והסבר על הפעלה ואתם יכולים לשים בביתכם.

יש לציין שמזגנים ניידים להשכרה מתאימים גם לחללים קטנים. הכל תלוי בצורך ובנפח המנוע. כמובן שעבור אירועים רבי משתתפים אנחנו נשכיר מזגנים תעשייתיים אך יש לא מעט אנשים שמשתמשים במזגן נייד בבתים. ולמעשה לצרכים רבים. אסור לשכוח את חודשי החורף בהם אנחנו יכולים ליהנות מחום ולחמם את הבית.

לסיכום, מזגן נייד להשכרה הוא פיתרון נהדר למספר מצבים- במידה ואנחנו רוצים לערוך אירועים בחוץ ולא לסבול מהחום או מהקור, במידה ואתם עורכים אירוע מצומצם יותר בביתכם ומעוניינים בתגבור עבור המזגן הקיים ובמקרים רבים בהם צעירים השוכרים דירות לא מעוניינים להשקיע במערכת מזגן מותקנת לקיר. מדובר בפיתרון זול ונוח ובעיקר קל לתפעול.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *