סוכות אבלים

לצערינו, לא כל אירוע מלווה בשמחה אך מדובר ברגעים קשים נמצאים בהם בשלב מסויים בחיינו. כאשר אנחנו מאבדים אנשים היקרים לליבנו, הדבר האחרון שיש לנו כוח להתעסק בו הוא לארגן את השבעה. אנו עצובים וטרודים ובעיקר עמוסים רגשים. חברת “אוהלי אברהם”, מציעה לכם ברגישות גבוהה והשתדלות, סוכת אבלים לרגעים הקשים. ברגעים בו איבדתם את יקיריכם ואתם רוצים לכבד אותם ואת המבקרים בחלל מכיל ונוח.

סוכת האבלים ממוקמת לרוב בחלל החיצוני ויוצרת הפרדה בין הבית הפרטי ליושבי השבעה מה שמאפשר לשמור על ניקיון הבית ועל הפרטיות אך בעיקר מספק מעבר בין השבעה ליציאה מהשבעה בשעות הערב וסופשי השבוע. כמו כן, הסוכה מגיעה בגדלים שונים ואף מתאימה לימות הקיץ החמים או לימי החורף הגשומים והיא מהווה פיתרון מושלם לאירוח.

בחברת, “אוהלי אברהם”, מציעים לכם כיסוי מלא לאירוע הכולל כיסאות להשכרה, מצנן נייד להשכרה, מזגן נייד להשכרה ועוד. השירות נותן לכם שקט נפשי ומשאיר לנו את פרטי ההתארגנות והכל בהתראה קצרה ושירות מיידי על ידי צוות רגיש ומיומן שיגיע למקום וירכיב עבורכם את הסוכה ואף יפרקה בתום השבעה.

זמינות:

בחברת “אוהלי אברהם”, מבינים כי אירועים כאלו לעיתים קורים מהרגע להרגע והשירות המיידי והמהיר הוא לא מבחינת כדאי או אפשר, אלא חובה. בהתראה קצרה, נסייע לכם בכל מה שתצטרכו כדי שבמהלך השבעה תוכלו לקבל את המבקרים בנוחות ומכובדות מקסימאלית. כזו שתאפשר לכם רוגע בימים הקשים והתעסקות באבלכם הפרטי.

 

צרו איתנו קשר