אוהלי אבלים באריאל

מבין האירועים היותר קשים, מדברים על התמודדות עם פרידה מאדם יקר שעזב בטרם עת. כאשר בין משפחה  נפטר בהפתעה או ביודעין, היהדות עורכת עבורו טקס אבלות הכוללת גם הלוויה ובו זמנית טקס אבלות במסגרת ימי השבעה. בימים אלו, בעוד המשפחה עדיין לא הספיקה לעכל את האובדן, היא מחויבת להחליט היכן יתקיימו ימי השבעה וכאן, אוהלי אברהם, מסייעים בבחירת האלטרנטיביות שיקלו על המצב החדש ובו זמנית יספקו את כל האפשרויות לקיום תקופת האבל על הצד הטוב ביותר. אז לצד הצער והכאב, כיצד תתמודדו עם שאר הסידורים? אוהלי אבלים באריאל זה למעשה הפתרון הראשוני שעליו נדבר במאמר שלפניכם.

להתאים את המקום למעמד – ישיבת השבעה

לפני שייכנס מעמד השבעה לתוקפו, חשוב לוודא ולחשוב היכן לשבת את ימי השבעה, האם יש מספיק מקום לאכלס כל כך הרבה מתפללים, מנחמים בבית? בדיוק לשם כך, אוהלי אבלים באריאל זו התשובה הטובה ביותר. יש להיערך בהתאם ולא תמיד יש מקום בבית ולכן, אוהל אכן יכול לתת את המענה המכובד ביותר לשם כך. האוהלים שלנו באוהלי אברהם הינם אוהלים חזקים, אטומים ובעיקר יודעים כיצד להתנהג בכל מזג אוויר בין אם מדובר בחורף קשה לבין אם מדובר בקיץ חם. אוהלים איכותיים ובעיקר? יכולים להכיל את כל כמות המנחמים גם אם היא לא ידועה מראש.

איזה ציוד נלווה לאוהל אבלים?

במידה והבית צפוף וכבר בחרתם אוהלי אבלים באריאל, חשוב גם שלא לפסוח על הציוד הנלווה וכך להסיר את הדאגה מהלב. אז מה בוחרים? לצד האוהל הגדול והייעודי לכם, חשוב לבחור את השולחן המתאים, את הכיסא המתאים והכול מבלי לדאוג “איך להביא עוד כסאות מהשכנים”. אז לצד בחירת האוהל, יש צורך לקחת בחשבון גם את בחירת הציוד כמו כסאות, שולחנות, מיחם מים, פלטות שבת, מקרר ואפילו מיזוג אוויר או חימום בהתאם לעונה. אבלים יקרים, זקוקים לנקודת ישיבה נוחה בתוך האוהל? גם על המזרנים אנחנו ממונים ומספקים לכם אותם כחלק מחבילת האבלות אותה תרכשו לצד אוהל הנכון.

אוהלי אברהם – הולכים אתכם ברגעים הקשים.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *