אוהלי אבלים בכפר סבא

כאשר נפטר אדם יקר לליבכם, מה שחשוב לכם זה לעמוד לצד ההלכה ולקיים את מצוות השבעה על הצד הטוב ביותר. בדיוק כאן, אנחנו באוהלי אברהם עוזרים לכם לקיים את המצווה כהלכתה באמצעות כמה וכמה אביזרים ובניהם גם – אוהלי אבלים בכפר סבא. תקופת השבעה נחשבת לתקופה “עמוסה” הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הרגשי. לא מבינים במה מדובר? לצד כל ההכנות וחוסר המוכנות לאבד, עולה המחשבה, מה יהיה עם כל המנחמים העתידים להגיע? היכן יהיה ניתן לקיים את השבעה בכבוד אם אין מקום נאות לשבת בו? בדיוק כאן, יש כמה וכמה הצעות שיכולות לסייע לכם שלא לפגום במעמד הקדוש הזה.

איך מקדשים את המעמד ? בחירת אוהלים נכונה

בחירת אוהלי אבלים בכפר סבא תהיה אחת המשימות, למעשה, את האוהל יהיה עליכם לבחור לא רק על פי סדר גודל המנחמים המגיעים, אלא גם על פי כמה וכמה פרמטרים. האם זו תקופת קיץ או חורף? חשוב מאוד להתאים את האוהל לתקופה זו, שאחרת, לא עשיתם דבר ובטח שלא כיבדתם את המעמד. אז אם לכבד את המעמד, זה לבחור אוהל על פי עונת השנה, לצורך העניין, אם יורד גשם ויש רוחות בחוץ או אם יש שמש חזקה שקופחת על הראש ישתנו הבחירות שלכם בהתאם. יש אוהלים שמתאימים את עצמם ליום שמשי חזק ויש שיודעים להתמודד עם רוחות או גשמים עזים. כמו כן, מותאם האוהל על פי גודל מסוים- את הגודל תקבעו לפי כמות המנחמים העתידים לדעתכם להגיע ולנחם.

ומה יכלול בתוכו האוהל? מכלול ציוד שאפשר להשיג

לנו באוהלי אברהם יש את כל היכולות לספק לכם גם את הציוד הנלווה הכולל בתוכו כסאות, שולחנות, מיחם לשבת, פלטות ואפילו מקררים. כמו כן יתאפשר לנו לספק לכם גם כסאות, שולחנות ואפילו מזרנים למעמד ישיבת האבלות.  רוצים לכבד את המעמד ?הבית שלכם צפוף ואין לכם איך ליישם את ימי השבעה בצורה הנכונה? השכרת אוהלי אבלים  באמצעות אוהלי אברהם תסייע לכם לעבור את הימים הקשים ביותר הנאותה ביותר.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *