אוהלי אבלים בקרית אתא

החיים מפתיעים הן בהיבט הטוב והן בהיבט הפחות טוב, כאמור, רגעי שמחה הם דבר אחד, מאידך רגעים עצובים הם דבר אחד שצריך להתכונן אליו בהתאם. כאשר אדם אהוב עוזב את החיים, הוא עוזב ללא הודעה מוקדמת וכך, הוא מציב את בני המשפחה היקרים במשימה לא פשוטה אך מחייבת – מעמד השבעה וההכנות לכך. חשוב לציין כי לא תמיד יש את הכוח והתעצומות הנפשיות להתעסק בכך ובדיוק כאן, אנחנו באוהלי אברהם מציגים לכם אוהלי אבלים בקרית אתא כחלק מהמעמד המכובד הזה- איפה אתם מתכוונים לעשות את זה ואיך אתם מתכוונים לעשות? זו באמת שאלה שחשוב לדון עליה ועל כך נרחיב במאמר הבא.

איפה אתם מתכוונים לשבת שבעה?

אחת השאלות שתמיד צצה ובפרט במעמד השבעה הינה איפה אפשר לשבת אם בכלל? האם הבית מספיק נכון ונוח להכיל את כל האנשים? מה עושים במצב הזה? אם כן, כאן בדיוק מדברים על אוהלי אבלים בקרית אתא בגדלים שונים אשר מטרתם לשמש בצורה הנכונה ביותר את המעמד הנ”ל. לא, מזמן שלא חייבים לשבת בתוך הבית ואפשר להציב את האוהל היכן שאתם בוחרים בין אם זו מרפסת גדולה ובין אם מתחם של בית הכנסת. זו בהחלט הזדמנות טובה לזמן את אוהלי אברהם, להתקין את האוהל ובמועד הסיום להגיע ולפרקו.

מה כולל האוהל והאם הוא מספיק חזק?

הדבר הראשון שיידרש מכם בזמן בחירת האוהל הינו מידותיו אבל לא רק. זו יכולה להיות עונת קיץ חמה מאוד, אבל גם עונת חורף, גשם וסופה. לנו באוהלי אברהם יש את כל ההיצע הנדרש ובגדול, כל אוהל אטום שיודע היטב לגונן על המנחמים הרבים מפני ימים גשומים או ימים חמים למדי. כמו כן, אם כל זה לא מספיק, תמיד אפשר לשלב פטריית חימום או לחילופין מיזוג אוויר בתוך האוהל הבנוי מחומרים חזקים במיוחד. צריכים כסאות, שולחנות או אפילו מזרנים ייעודיים לישיבת השבעה? גם לכך יש לנו את הפתרון שיהפוך את הימים האלו להרבה יותר מאורגנים, אחרי הכול, הקושי והכאב לא תמיד מניחים לו לאדם להתנהל נכון ובפרט בימים כאלו.

צרו איתנו קשר