אוהלי אבלים ברחובות

כשהרגע העצוב ביותר בחיים מגיע, הוא לוקח עמו כמה אנשים שאהבנו, הם נפטרים מהעולם ומשאירים אותנו המומים נוכח המצב החדש. לצד זאת, מסתמן כי היהדות דורשת לבצע במהירות האפשרית את כל מצוות האבלות מחשש להלנת המת. נוכח המצב הזה, נוכח המהירות שהדברים קורים, לא תמיד מבינים מה נדרש ואיך לקיים את הכול בצורה הנאותה ביותר למסורת ישראל. בדיוק לשם כך, אוהלי אברהם מדברים אתכם מבעוד מועד על אוהלי אבלים ברחובות, איך זה עובד ומה יידרש מכם לעשות בכדי שתוכלו יחד עם כל השאר לכבד את המעמד.

איך בוחרים אוהלי אבלים בצורה הנכונה?

לפני הבחירה, ממש בשלב הראשוני, חשוב מאוד לבדוק את גודל הבית, האם אתם באמת יכולים לזמן לשם מנחמים ללא הגבלה? עד כמה אתם מחשיבים עצמכם אנשים פרטיים? בדיוק בשלב הזה, ראוי ביותר לעזוב את מה שהורגלתם אליו ולחשוב מחוץ לקופסא. אוהלי אבלים ברחובות זה בהחלט הפתרון, היות והוא לא ממוקם בתוך הבית, מקסימום בחצר ואם זו גם בחירה לא נכונה, תמיד אפשר למקם אותו בכל שטח אדמה אחר. כל מה שצריך זה לדעת את גודל האוהל, כאמור, אוהלי אברהם מציעים לכם מגוון של גדלים וסוגי אוהלים במטרה לכבד את תקופת האבלות ולקיימה על הצד הטוב ביותר. אם כן, לאחר שאתם יודעים את גודלו של האוהל, אפשר לדבר על בחירתו לפי האקלים הנוכחי. בעת בחירת האוהל, יש להתחשב גם באקלים, היות ואם מדובר בחורף או קיץ, הבחירות של האוהל תהיינה שונות. חשוב לציין כי כל האוהלים שלנו אטומים וחזקים דיה בכדי לשרוד כל מזג אוויר באשר הוא ועדיין – חשוב להגיע מוכנים מראש.

מה כולל בתוכו השירות?

אתם בטח לא מוצאים את עצמכם הולכים, נושאים את הציוד או  האוהל, מרכיבים ומפרקים בתום השבעה. אם כן, בדיוק לשם כך ,השירותים של אוהלי אברהם מספקים לכם משאית גדולה דיה, אנשים שייקחו מכם את הדאגה והחשש, ירכיבו את האוהל ויפרקו אותו בדיוק על  פי לוח הזמנים שנקבע מראש.

צרו איתנו קשר