סוכות אבלים

לצערנו הרב זה קורה או יקרה לכולנו ואנחנו בצער רב נאבד אדם קרוב. מאוד היינו רוצים שכל האירועים שאנחנו מתכננים יהיו שמחים אך מידי פעם צריך להתמודד עם האובדן. סוכת אבלים הפכה בשנים האחרונות לאירוח מכובד ונוח שמקל מאוד על הן על המארגנים והן על האורחים. במקום לארח בחלל הפרטי ושלא תהיה הפרדה, אנו מציעים לכם לשקול אירוח בסוכת אבלים המגיע במספר גדלים בהתאם לכמות המוזמנים הצפויה. הסוכה מתאימה לשימוש בכל עונות השנה ועמידה בפני הגשם והחום הכבד בחוץ.

ניתן למזג אותה ולספק ציוד מלא. אחד הדגשים החשובים בסוכת אבלים היא מהירות השירות. היות ומדובר באירוע לא צפוי, ברוב המקרים, השירות המקצועי ומעכשיו לעכשיו מצריך הערכות מתאימה.

איך בוחרים את הסוכה המתאימה?

  • ראשית משכירים רק בחברה מקצועית ומוודאים שהיא אכן ערוכה לכך.
  • את הסוכה מתקינים רק בעלי מקצוע
  • יש להתחשב בפני השטח- היות והסוכה בחלל חיצוני יש לוודא כי השטח חלק וישנו מספיק מקום
  • הרכבה ופירוק באחריות החברה
  • תוספות- על מנת למנוע מכם להתעסק בחיפוש כיסאות וציוד משלים, ברוב החברות ניתן היום לקבל את הכל כחבילה
  • גודל הסוכה- בהתאם לכמות האנשים שאתם מעריכים שתבקר אתכם במהלך ימי השבעה

השכרת סוכת האבלים חוסכת הרבה יותר ממקום בבית ומקום אירוח מכובד. היא מבצעת הפרדה המקלה נפשית בין שעות האבל במהלך כל היום והמולת המנחמים לבין החלל הפרטי והשקט אליו חוזרים. היכולת להתנתק בשעות הערב ולחזור לבית נקי ומסודר כמו שעזבתם אותו, מקל משמעותית.  בנוסף, לא לכולנו יש חלל פרטי בביתינו שאנחנו יכולים או רוצים לארח בו. הפרטיות חשובה וזה מובן. האירוח בסוכת אבלים הוא מכובד מאוד ונוח. ניתן לשים לא מעט כיסאות ושולחן ולאפשר לכולם בצורה מכובדת להתייחד ולכבד.

אנו משתתפים בצערכם ומקווים שסייענו לכם

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *