פטירה של אדם קרוב היא טרגדיה גדולה לבני המשפחה, חבריו וקרוביו ומלווה בבירוקרטיות רבות והסדר השבעה. חברת אוהלי אברהם איתכם גם בזמנים קשים ומספקת פתרונות קירוי על ידי סוכת אבלים. ימי השבעה הם הימים העצובים על בני משפחתו של הנפטר, אולם מה שיכול להקל עליהם מעט הוא – לשבת שבעה מחוץ לביתו של הנפטר, מה שיבטיח לבני המשפחה פרטיות ונוחות רבה.

השכרת סוכת אבלים, איך זה עובד?

חברת אוהלי אברהם מציעה מגוון רב של סוגי סוכות אבלים מקורים המתאימים בקפידה לישיבת השבעה. את הסוכות ניתן להציב בכל מקום אפשרי, כלומר בחצר הבית של הנפטר, בגינה פרטית, בשטח בית הכנסת, בחניון הבניין ועוד. למעשה, היועצים של החברה ייעצו לכם היכן כדאי למקם את הסוכה, כך שתחושו נוחות בלתי מתפשרת בעת ישיבת השבעה.

  • בחירת גודל הסוכה – לרשותכם מגוון רב של גדלים המתאימים בקפידה לסוכת אבלים, בין אם מדובר על סוכות ענק או סוכות קטנות ואינטימיות. כחלק מבחירת הגודל, יש לבחון את המקום בו תרצו למקם את הסוכה וכך לבחור את הגודל המתאים מבחינת מיקום ומבחינת כמות המנחמים הצפויים להגיע לנחם.
  • בחירת סוג הסוכה – כיום ניתן למצוא סוגים שונים של סוכות, חלקם מיועדים לצורך הצללה מפני קרני השמש בחודשי הקיץ החמים וחלקן סוכות אבלים המתאימות כהגנה בחורף מפני רוחות וגשמים. מובן שיש לבחור את סוג הסוכה על פי תנאי מזג האוויר, אולם גם על פי רצון בקרובי המשפחה.
  • אבזור הסוכה – על מנת לשבת בנוחות שבעה, יש צורך לאבזר את הסוכה במערכות ישיבה ומגוון ציוד נוסף כדי לאפשר למנחמים ולבני המשפחה לשבת בנוחות. חברת אוהלי אברהם מציעה עבורכם ציוד לצורך אבזור הסוכה כגון – מערכות ישיבה נוחות, שולחנות וכסאות, מייחמים להכנת שתייה חמה, גנרטורים (בעת הצורך), ציוד להגברה, תאורה ועוד.

שירות אישי ומהיר עד לבית הלקוח

בשל הרגישות הרבה של העניין, חברתנו מציעה הגעה מיידית לצורך בניית הסוכה, כך שבני המשפחה יוכלו עוד באותו יום לשבת שבעה בנוחות. החברה מציעה את שינוע האוהל עד לבית הלקוח, הרכבתו בצורה מקצועית ובטיחותית ופירוק ואיסוף האוהל בתום ימי השבעה או בסיום השימוש. כמו כן, ניתן למצוא חבילות להשכרת אוהלים אישית ומחירים אטרקטיביים עבור השירות.