מזגן נייד להשכרה

אחד ההבדלים הגדולים בין מזגן נייד לנייח היא האפשרות להניע אותו ללא בעיה בין החללים השונים. לא עוד קידוחים מסובכים, אלא פיתרון פשוט וקל ובעיקר חסכוני. הטרנד האחרון שסוחף הוא מזגן נייד להשכרה. האפשרות שלנו כיום לשלוט במזג האויר ולא להתפשר על חלל למסיבה או אירוע. בעשור האחרון התרגלנו ליותר ויותר אירועים תחת כיפת השמים. אחד הדברים המלחיצים אותנו באירוע בחוץ היא העובדה שאנו חשופים למזג האויר. בישראל ישנם חודשים מעטים בהם מזג האויר נעים. בשאר הזמן אנו מדברים על קיץ לח ולוהט או חורף יחסית גשום.

בשני המקרים זה יכול לגרום לאירוע שתכננו לההרס. האפשרויות הקיימות עבור הצרכן הן רבות. כיום, ניתן לשכור מזגנים ניידים ולשנע אותם לאירוע שלנו ללא כל בעיה. ממזגנים קטנים ועד תעשייתיים לכנסים רבי משתתפים. הכל תלוי בגודל החלל וכמות האורחים.

איך בוחרים את המזגן הנכון:

ראשית, התייעצו רק עם בעל מקצוע המבין בכך. אל תתפשרו היות ומדובר על אירועים בדרך כלל והדבר האחרון שאתם רוצים זה אירוע שיהרס. בשנית, גודל החלל שאתם מעוניינים לקרר או לחמם הוא משמעותי. במידה ומדובר בחלל גדול בשיא העונה יש להערך לכך בהתאם. אופי האירוע גם הוא פקטור. במידה ומדובר באירוע סולידי יחסית ומעונב, יש צורך יותר באיוורור מאשר קירור. אך אם מדובר במסיבת ריקודים והאורחים ינועו ויסתובבו, יש צורך להערך בהתאם.

בתקופה האחרונה קיימת מגמה של השכרת מזגן נייד לדירות סטודנטים לתקופות החמות. במקום לנהל ויכוח מתמשך מול בעל הדירה או להשקיע הרבה כסף, ישנה אפשרות להשכיר למספר חודשים עם השקעה כספית נמוכה ולקרר או לחמם את הבית. זה לא יצריך מכם קידוחים או אישורים ואפילו לא תצטרכו מספר מזגנים. האפשרות להניע את המזגן מחדר לחדר היא פלוס גדול. ובלי קשר, הדירות לצעירים הן גם ככה יחסית קטנות.

לסיכום, אין צורך לבצע פשרות ולוותר על אירועים תחת כיפת השמים. מזגן נייד להשכרה הוא פיתרון אידיאלי לקירור או חימום חללים חיצוניים גם כאלו שלא קיימת בהם מערכת קירור. האפשרות ליהנות מפיתרון קל וזמין ובעיקר לא יקר קלה יותר מתמיד.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *