חברת אוהלי אברהם מציעה השכרת אוהלים לאבלים בכל רחבי הארץ. הטרנד של אוהלים לאירועים מגיע דווקא ממקום של נוחות, הרי לבל נשכח כי לא תמיד הישיבה בביתו של המנוח אכן נוחה לכל משפחה, כיוון שלעיתים ביתו של המנוח קטן וצפוף ולא תמיד נעים לשבת בו שבעה ימים ולארח חברים ובני משפחה המגיעים לנחם. פתרון זה זכה להצלחה רבה ובשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר את אוהלים אלו כאשר אנו מגיעים לנחם חברים או בני משפחה.

היכן ניתן למקם את האוהל?

התשובה היא בכל מקום אפשרי רצוי, אך המקומות השכיחים הם: מתחת לבניין מגורים של המנוח או בני משפחתו, בחצר פרטית או בחצר של בניין, במגרש חנייה חיצוני של הבניין, בבית פרטי בחצר, ברחבת בית הכנסת שבו התפלל המנוח ובכלל בכל מקום רצוי. את האוהל ניתן למקם גם תחת כיפת השמים בכל מזג האוויר, כיוון שניתן למצוא אוהלים אטומים לגמרי מפני חדירת רוחות וגשמים וגם אוהלים המשמשים כמעיין הצללה מפני השמש הקופחת בשעות היום.

חברת אוהלי אברהם מחזיקה ברשותה מבחר רב של אוהלים המתאימים לכל עונות השנה, כך שתוכלו לבחור את סוג האוהל הרצוי מבחינת גודל ואטימות, מה שמבטיח לכם נוחות בלתי מתפשרת בעת השבעה. החברה מציעה שינוע של האוהל למקום הרצוי, הקמתו בצורה מקצועית ובטיחותית בשטח, פירוק האוהל בתום השבעה ושינו חזרה למחסני החברה. את השירות ניתן לקבל בכל רחבי הארץ, החל מהדרום ועד הצפון.

מגוון ציוד להשכרה לטובת נוחות ישיבת השבעה

על מנת להשיג נוחות בעת ישיבת השבעה, יש צורך לאבזר את האוהל בציוד כמו – שולחנות וכסאות המתאימים לשבעה, מערכות ישיבה נמוכות (לטובת מי שנוהג לשבת נמוך), יש צורך בציוד לוגיסטי, מיחמים, תאורה ועוד ציוד רב. חברת אוהלי אברהם מציעה את כל הציוד הנחוץ לטובת ישיבת שבעה, כך שתוכלו לקבל תחת קורת גג אחת את האוהל המתאים לכם ביותר וגם ציוד נלווה לאוהל במחירים אטרקטיביים לכל כיס וכמובן שירות שינוע של הציוד ואיסופו בתום השימוש.