השכרת מזגנים ניידים

אירוע מושלם יכל להחרב בגלל תנאי מזג אויר. אם זה בחורף הגשום או בקיץ החם והלח. כיום, לא מעט אנשים עורכים אירועים מושקעים ויקרים אך אין ספק שגם לכם ובטח לאורחים שלכם חם מאוד. בחברת אוהלי אברהם מציעים בנוסף למוצרי הבסיס, כאוהלים וסוכות, גם ציוד משלים. מזגן נייד להשכרה הוא פיתרון אידיאלי לאלו מכם שלא מעוניינים להתפשר.

כמות המזגנים תלויה בתקופה בשנה, כמות האורחים וגודל המקום. ככל שהמקום יותר גדול ועמוס כך יש צורך ביותר קירור. כמו כן, זה תלוי גם בסוג האירוע. אם מדובר באירוע עסקי שבו האורחים לא נוהגים לרקוד אלא בעיקר להכיר אנשים ולטעם מטעמים לפעמים מספר מאווררים יעשו את העבודה. אך אם אתם מתכננים אירוע לא מעונב, אירוע שאתם יודעים שרחבת הריקודים תהיה מרכז הערב, אל תחסכו והזמינו מזגנים ניידים.

חברת “אוהלי אברהם”, תלווה אתכם משלב הייעוץ ועד שלב ההתקנה במקום. אנו יודעים מנסיוננו הרב כי לאילו מכם המארגנים אירוע יש לחץ מול לא מעט ספקים, אורחים ושאר הכנות אישיות. תשאירו לנו לדאוג לפרטים הקטנים ולתת לכם אירוע חלומי.

לכל אירוע, אנו מחברים צוות מטעמינו שמגיע לראות את המקום, לייעץ כמה מזגנים או מאווררים צריך למקום. אנו זמינים עבורכם לכל שאלה או עניין ויודעים כמה זה חשוב לכם, לכן אנו לא מקלים ראש בהכנות ובמקצועיות.

אם כך, אירוע מושלם וקריר ניתן לעשות גם תחת כיפת השמים וגם בתקופה הכי חמה!

מזל טוב!!!

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *