השכרת כסאות לאירועים

כל אירוע יהיה הרבה יותר מוצלח אם גם יהיה נוח לאורחים. מניסיוננו, ראשית מארגני האירוע דואגים לדברים הגדולים. סוגרים גן אירועים, שמלת כלה, אוכל, צילום ועוד וברגע האחרון הם נזכרים שהאורחים צריכים גם לשבת איפה שהוא ואז מתחילה ברירת המחדל ויוצא מצב שהכי פחות משקיעים בהם, הכסאות. אנחנו בחברה “אוהלי אברהם”, מציעים לכם חבילה כוללת וכן, היא גם מכסה עבורכם את הפרטים הקטנים אך החשובים. אירוע מושלם יכל להחרב אם האורחים שלכם יחליטו שנמאס להם והם פורשים. אל תצפו שכולם ירקדו כל הערב. כאשר בוחרים כסאות לאירוע צריך ראשית להתחשב באופי האורחים. במידה ומדובר על אירוע שרוב המוזמנים צעירים, אנו נמליץ לכם על פינות ישיבה נמוכות, פופים ותחושה “זרוקה” וקלילה. אך לא כך הדבר כאשר חלק מהמוזמנים שלכם הם אנשים בוגרים ומבוגרים ובטח אם האירוע הוא רשמי- כנס, הרצאה ועוד.

כאשר אנו בוחרים כסאות לאירוע, אחד האלמנטים המשפיעים על הבחירה, הוא המשטח של האירוע. במידה והאירוע שלכם מתקיים על דשא, הכיסא שנמליץ לכם עליו שונה בתכלית מכסא המתאים למשטח קשה. ישנם כסאות רחבים. כסאות כאלו מתאימים לאירוע נינוח. אירוע בו אנחנו רוצים לאפשר לאורחים שלנו להרגיש ממש בנוח. כל שבטח הבנתם, המבחר הוא גדול ואיתו ההחלטות שצריך לקחת.

חברת “אוהלי אברהם”, תלווה אתכם משלב הייעוץ הראשוני, תשאל אתכם שאלות שאתם אפילו לא חשבתם עליהם וכל זה מתוך מטרה להתאים עבורכם את המוצר הכי מתאים. זה לא חייב להיות הכי יקר או יוקרתי אך זה כן צריך להתאים לקהל האורחים. אנו יודעים מנסיוננו הרב כי לאילו מכם המארגנים אירוע יש לחץ מול לא מעט ספקים, אורחים ושאר הכנות אישיות. תשאירו לנו לדאוג לפרטים הקטנים והחשובים.

לכל אירוע, אנו מחברים צוות מטעמינו שמגיע לראות את המקום. הצוות מלווה אתכם וזמין לכל שאלה.

בהצלחה

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *