יש לא מעט סוגי אוהלים מקורים בהם ניתן לערוך אירועים שונים, החל מאירועים אינטימיים ועד אירוע ענק של מאות אורחים. הטרנד של עריכת אירוע באוהלים נהפך לפופולרי בשנים האחרונות ומאפשר לבעלי אירועים לספק לאורחי האירוע חווית אירוח שונה מהסטנדרט הרגיל. חשוב לציין שסוגי האוהלים שונים האחד מהשני, הן בגודלם, צורתם, סוג הבד ועוד. למעשה, המבחר הרב של האוהלים אותם מחזיקות חברות להשכרת אוהלים מאפשרות לכל אחד ליהנות מחוויית אירוח מזמינה שתאפשר לאורחים ליהנות מאירוע קסום תחת כיפת השמים בבריזה נהדרת.

דקה לפני שמזמינים אוהל לאירוע, חשוב להבין כי אוהל הוא למעשה שלד ברזל חזק ויציב שעליו מורכבות יריעות בד המשמשות לטובת תיחום המקום או לטובת הצללה מפני השמש באירועי יום. כמובן שהכל עניין של בחירת גודל האוהל וסוג הבד הדרוש לצורך האירוע. את האוהלים ניתן למצוא בצורות שונות כמו- אוהלים מרובעים, מלבניים, עגולים, חצי פתוח, אטומים לגמרי, אוהלים מאווררים, כסוכת אבלים ובמיני צורות שונו המתאימות לכל סוג אירוע.

סוגי אוהלים נפוצים בשוק:

אוהל אטום – אוהלים אלו נהדרים לאירועים הנערכים תחת כיפת השמים ויש צורך שהם יהיו מקורים ומגנים מפני מזג האוויר כמו – רוחות וגשמים. אוהל זה מתאים גם לאנשים המעוניינים באירוע אינטימי אישי ושאיש זר לא יכנס לאוהל. כמובן שניתן למזג את האוהל בקיץ על ידי מזגנים המחדירים לחלל האוהל אוויר צלול ובחורף לחמם את האוהל על ידי פטריות חימום מיוחדות.

אוהל פתוח – אוהלים פתוחים יכולים להוות הצללה מצוינת מפני קרני השמש, הרי ללא פתרון הצללה אירוע יום יכולים להיות סיוט של ממש לאורחים במיוחד בחודשי הקיץ החמים שבהם השמש יוקדת בחוזקה. את אוהלים אלו ניתן למקם במקומות שונים כמו – בפארקים, בחצרות, במוסדות פרטיים או ציבוריים, בטבע, בקאנטרי ובכל מקום אפשרי.

אוהל חצי פתוח – אוהלים אלו הם שילוב בין אוהל אטום לבין אוהל פתוח ומאפשרים לבעלי אירועים מצד אחד ליהנות מהבריזה ומהאוויר הצלול ומצד שני לקבל הצללה מפני קרני השמש ופרטיות. אוהלים אלו מומלצים בתקופות המעבר ולאירועים הנערכים בטבע או על חוף הים ואפילו לאירועים הנערכים בפארקים.

סוגי אוהלים והבחירה הנכונה לאירוע שלכם