אוהל הוא למעשה שלד ברזל חזק שאליו מחוברים יריעות בד המאפשרים לתחום מקום מסוים ולאפשר ליושבים בו פרטיות. בשל היתרונות הרבים של אוהלים אלו, כיום משפחות רבות היושבות שבעה מעדיפות להשכיר סוכת אבלים במקום לשבת שבעה בביתו של המנוח, כיוון שהאוהל מרווח יותר, נוח ומאפשר ליושבים בו לקבל פרטיות רבה. פרמטרים אלו הופכים את אוהלי אבלים לפופולריים ומבוקשים בכל רחבי הארץ וניתן לראות אותם במקומות שונים כמו – בחצר בית הכנסת, במרחב של בנייני מגורים, בבתים פרטיים ובמקומות שונים.

אוהלי אברהם מספקת עבור לקוחותיה אוהלי אבלים בגדלים שונים המאפשרים לכל לקוח לקבל אוהל המתאים לו באופן אישי על פי צרכיו ועל פי עונות השנה. במחסני החברה ניתן למצוא אוהלים אטומים לגמרי מפני רוחות וגשמים ואוהלים המשמשים כמעיין פתרון הצללה נהדר מפני השמש הקופחת. כל זאת, לצג מגוון רב של גדלים ובדים שונים.

2 שירותים מרכזיים בקטגורית אוהלי אבלים

    1. השכרת האוהל – חברת אוהלי אברהם מציעה שירות ייעוץ טרם הספקת האוהל הכולל שירות שינוע האוהל עד למקום הרצוי, הרכבתו בצורה מקצועית על ידי צוות מיומן ופירוק ושינוע של האוהל בתום ישיבת השבעה. במהלך השבעה תקבלו אחריות מלאה על האוהל, כך שבמקרה של תקלה צוות החברה יגיע במהירות האפשרית לסדרה.
  1. שירות ציוד נלווה לאוהלי אבלים – שירות זה הוא נהדר ומאפשר לכם לקבל את כל הנדרש לישיבת השבעה תחת קורת גג אחת. לרשותכם מגוון רב של ציוד כמו- שולחנות וכסאות מפלסטיק המתאימים לשבעה, ציוד לוגיסטי, מערכות ישיבה, גנרטורים, מיחמים לשתייה חמה, תאורה וכל ציוד אחר הרצוי לצורך ישיבה נוחה.

שירות מהיר ואמין

מכיוון שמות אדם אהוב הוא עניין רגיש, צוות החברה מציע ליווי אישי ומהיר כמה שניתן, כך שהאוהל יגיע למשפחה ויורכב כבר עוד באותו יום. השירות אותו תקבלו מצוות החברה הינו אמין ומקצועי ומותאם באופן אישי לצרכים שלכם. ברשות החברה מגוון רב של אוהלים המתאימים בקפידה לאבלים, חלקם אטומים וחלקם פתוחים, כך שתוכלו לבחור את האוהל המתאים לכם ביותר.

מה כולל השכרה אוהל אבלים באוהלי אברהם?