השכרת אוהל לאירוע נעשתה טרנד לוהט בשנים האחרונות והיא מתאימה למגוון רב של סוגי אירועים וגם כאוהל מקורה לסוכת אבלים. באוהל ניתן לערוך מיני אירועים שונים בלוקיישנים שונים כמו – בפארקים ברחבי הארץ, בטבע, על חוף הים, בחצר פרטית, במרחב ציבורי או פרטי, במוסדות ובכל מקום רצוי. את הטרנד המוביל מביאה אליכם ישירות חברת “אוהלי אברהם” המציעה מגוון רב של אפשרויות לצד שירות אישי ואדיב לכל לקוח הניתן על ידי צוות מיומן המכיר היטב את התחום.

הסיבות לבחור בחברת אוהלי אברהם:

  • בגלל המבחר הרב – לחברת המגוון רב של סוגי אוהלים בגדלים וצורות שונים לגמרי המתאימים לכל סוג אירוע, בין אם אלו אוהלים אטומים, פתוחים, גדולים או קטנים. המטרה –להתאים לכל לקוח את האוהל על פי רצונו האישי והעדפותיו.
  • בגלל הניסיון הרב של החברה – חברת אוהלי אברהם מציעה ניסיון של שנים רבות בתחום האוהלים, מה שהופך את החברה למקצוענית בתחום. הניסיון בא לידי ביטוי בהתאמה אישית של האוהל לכל אירוע, יחס אישי וקבלת כל השירותים תחת קורת גג אחת.
  • בגלל איכות האוהלים – האוהלים אותם מחזיקה חברת אוהלי אברהם הינם איכותיים ובטיחותיים ועשויים מבדים המתאימים למזג האוויר הים תיכוני בארצנו, דבר המאפשר לכם ליהנות מאוהל איכותי ונושם לכל סוג אירוע.
  • בגלל השירות האישי – החברה מציעה ייעוץ אישי לכל לקוח והתאמה של האוהל על פי צרכי הלקוח והעדפותיו. החברה מספקת אפשרות שינו האוהל עד למקום הרצוי, הרכבתו על ידי צוות מיומן ופירוקו בתום האירוע, כך שנותר לכם להתקשר ולהזמין את האוהל הרצוי.
  • בגלל הזמינות – החברה מציעה זמינות מרבית בכל שעות היממה (פרט לשבת, אך החברה מציעה זמינות מידית בצאת השבת). יתרון זה מאפשר הזמנת אוהל במקרים דחופים כמו – אוהלים לאבלים או במקרה של חגיגת ברית בחצר בית הכנסת או בכל מקום אחר.
  • בגלל המחיר האטרקטיבי – החברה מציעה מחירים אטרקטיביים במיוחד לאוהלים ואפשרות של חבילות מוזלות הכוללות את השכרת האוהל וציוד נוסף להשלמת החוויה באירוע. מעבר לכך, השכרת אוהל הינה זולה בהרבה מהשכרת אולם אירועים, כך שתוכלו לחסוך בעלויות.