אוהל אבלים בשנים האחרונות נעשה חלק מהנוף כאשר אנו מגיעים לנחם חברים או בני משפחה, כיוון שהם מאפשרים למשפחות ליהנות מנוחות בלתי מתפשרת. ישיבת שבעה בביתו של המנוח או בביתו של קרוב משפחה יכולה להיות צפופה, בעיקר אם מדובר על בית קטן וצפוף שאינו יכול להכיל את כמות האנשים הצפויה להגיע לנחם. מעבר לעניין הצפיפות, נוצר בלגן בבית שלא תמיד יש מי שינקה ויסדר. לכן, הפתרון הטוב ביותר הוא – להשכיר אוהל לאבלים על ידי חברות המחזיקות ברשותן מבחר אוהלים המתאימים למטרה זו.

אוהל אבלים הוא אחד מבין השירותים המעניקה חברת אוהלי אברהם. ברשות החברה מגוון אוהלים, חלקם אטומים המשמשים לטובת הגנה מפני רוחות וגשמים וליצירת פרטיות מושלמת וחלקם אוהלים המתאימים יותר לטובת הצללה מפני השמש הקופחת וליצירת תיחום למקום. את האוהלים ניתן למקם בכל מקום אפשרי, אם זה בחצר הבניין, בבי פרטי בחצר, בדופלקסים, בחצר בית הכנסת ובכלל בכל מקום רצוי.

למה דווקא אוהל אבלים?

  • נוחות – בניית אוהל אבלים הוא ללא ספק פרקטי ומאפשר למשפחה היושבת שבעה לארח מנחמים בצורה נוחה ביותר, הרי לא תמיד יש מקום בביתו של המנוח ולא תמיד המשפחה מעוניינת כי זרים יתארחו בביתם. לכן, מדובר בפתרון מצוין המתאים לכל עונות השנה.
  • פרטיות – האוהל משמש גם לטובת תיחום המקום ומאפשר למנחמים לקבל פרטיות רבה, הרי ברוב המקרים האוהלים מוצבים מתחת לבניינים, כך שהמשפחה מקבלת פרטיות רבה מבלי שאף אדם זר יכנס או יחדור לפרטיות שלהם.
  • מחיר אטרקטיבי – השכרת אוהלי אבלים היא אינה יקרה ומאפשרת לכן במחיר מוזל לקבל פרטיות, נוחות ומרחב רב לטובת היושבים שבעה והמגיעים לנחם. כמובן שניתן גם להשכיר ציוד לאוהל במחיר אטרקטיבי על ידי חבילה הבנויה מראש כמו – אפשרות לקבל כסאות ושולחנות, ציוד לוגיסטי, תאורה, מיחמים, גנרטורים ואת כל הציוד הדרוש לישיבת שבעה בצורה נוחה.

אם כך, נראה כי אוהלי אבלים יכולים לספק לכם נוחות בלתי מתפשרת לטובת פרטיות רבה, לכן אוהלי אברהם מציעים מגוון רב של סוגי אוהלים המתאימים לכל מיקום ועל כל משטח רצוי.

למה צריך אוהל אבלים?