מי צריך השכרת מזגנים?

בקיץ הישראלי החם מזגנים הם מוצר בסיס בכל מבנה, כאשר גם בחורף הם נותנים מענה לחימום איכותי בעלויות סבירות למדי. בדירות מגורים, בתים, מלונות, משרדים ומתחמים עסקיים התקנת מזגן היא חלק בסיסי המתקיים כבר בתהליך הבינוי, כאשר ההתקנה כוללת הכנה, יצירת תעלות מעבר אוויר ופתחי יציאה, וזאת בהתאם לסוג המיזוג המתוכנן למבנה.

המונח השכרת מזגנים זר לרבים, המודעים להתקנה המורכבת של המזגנים במבנה, המייצרים פתרון קבע ובוודאי שאינם מתייחסים לפתרון נייד. השכרת מזגנים מיועדת לספק מענה לאירועים, מבנים מודולאריים זמניים, קרוואנים ומכולות המספקים פתרונות שהייה זמניים לצורך מסוים וכדומה.

במקרה כזה ברור לכל כי אין צורך להשקיע במזגן קבוע ובהתקנה מורכבת, שלא תמיד אפשרית, ומזגן נייד אשר כל הנדרש הוא לחבר אותו לחשמל יספק מענה מצוין. מזגן נייד ניתן לשינוע בקלות, הוא אינו גדול או כבד במיוחד וניתן להעברה על ידי אדם בקלות ובמהירות, ברכב פרטי. המזגן מתאים מאוד לקירור מעולה של חללים קטנים אולם אינו מתאים בהכרח למתחמים גדולים. ישנם לא מעט דגמים וסוגים של מזגנים ניידים ובעיקר במקרה של רכישה חשוב להיוועץ באיש מקצוע ולהתאים את המזגן על פי חוזקו ועוצמת הקירור שלו לחלל ולצורך.

אנשים השוכרים דירה שאינה ממוזגת יעדיפו לרכוש מזגן נייד על פני מזגן קבוע שהתקנתו יקרה ופירוקו יצריך גם תיקון של הנכס, וכמוהם גם בעלי משרדים ארעיים דוגמת משרד מכירות בקרוואן זמני או מבנה מודולארי ארעי. לעומתם, מרבית האנשים הבוחרים לעשות שימוש במזגן נייד יעדיפו להימנע מן הרכישה היקרה ויבקשו פתרון יעיל של השכרת מזגנים.

חברות המספקות שירות של השכרת מזגנים לרוב עושות זאת כחלק משירותי השכרה של ציוד נוסף לאירועים, החל מאוהלים והצללות וכלה בגנרטורים, מצננים ומזגנים ניידים.

בין היתרונות הגדולים שבהשכרת מזגנים ניידים על פני רכישתם עומדת האחריות והידיעה כי המוצר שיסופק תמיד יעמוד בתנאים הנדרשים, יהיה חדיש ואיכותי ולמשתמש אין כלל אחריות על תנאי הבלאי הסביר והצורך בחידוש הקיים במוצרים מעין אלו. המזגן (וכל מוצר מושכר אחר) יגיע בשליחות ויחובר במקום, ובעל המתחם/ אירוע לא יצטרך לדאוג לדבר בעניין.

מזגנים ניידים אמנם תופסים נפח מסוים מן החלל וכאשר מדובר במוצר המיועד להישאר דרך קבע יש להביא בחשבון את אחסונו בתקופות בהן אינו בשימוש. שיקול זה כמובן אינו רלוונטי במקרה של השכרת המזגן הנייד, המשמש אך ורק על פי צורך ונאסף על ידי החברה המשכירה בסיום.

כמו בכל תחום צרכנות גם במקרה של מזגן נייד עלות הרכישה לעומת עלות ההשכרה נבחנת בהתאם לתקופת השימוש. השכרתו של מזגן נייד עומדת על מאות בודדות של שקלים ליום השכרה, וברור כי בשימוש ארעי ונקודתי כדאי ונכון להשכיר את המזגן ולא לרכוש אותו באלפי שקלים. יחד עם זאת, בשימוש מתמשך לאורך זמן כדאי יהיה להעדיף רכישה.

מפיקי אירועים שונים נוהגים לגלם את עלות השכרת המזגנים בעלויות האירוע הכולל ולכלול את העלות במחיר הכרטיס לאירוע, וכאשר מדובר באירועים בהיקף משתתפים רחב מדובר במחיר הבטל בששים לעומת התקציב הכולל של הוצאות האירוע.

חברתנו, אוהלי אברהם, מספקת מענה מלא של השכרת ציוד לאירועים, ומסייעת במענה מקצועי וציוד איכותי וחדיש לכל אירוע ואירוע על פי צורך. כל המוצרים המושכרים מתומחרים על פי השכרה ליום וניתן לזכות למחיר אטרקטיבי בהשכרה ארוכת טווח, כמו גם לשלב מספר מוצרים לאירוע אחד, שיגיעו בשליחות מסודרת, התקנה וטווח מחירים הוגן ואטרקטיבי.

 

 

 

צרו איתנו קשר