השכרת ציוד

השכרת ציוד

תהליך הפקת אירועים מצריך דאגה רבה לכל פרט ופרט על מנת שתוכלו ליהנות מאירוע מושלם. אחד הנושאים החשובים יותר בעת הפקת אירוע הוא – דאגה לציוד נלווה שישמש את אורחי האירוע במהלך הערב. תחום השכרת ציוד לאירועים לשמחתנו הרבה התפתח רבות בשנים האחרונות והוא מציע שלל של אפשרויות.

חברת אוהלי אברהם מאפשרת לכם ליהנות ממגוון רב של ציוד המתפרש על שני תחומים עיקריים:

ציוד לוגיסטי – בתחום זה תוכלו למצוא מגוון של ציוד יעיל לטובת הפקת אירוע חוץ ופנים כגון- השכרת ציוד אירוח, השכרת ציוד הגברה ותאורה לאירועים, מיחמים, גנרטורים, מאווררים, מצננים, מזגנים לאוורור האוהלים בימי הקיץ החמים, פטריות חימום בימי החורף ועוד.

השכרת אוהלים ופינות ישיבה

 לרשותכם מגוון רב של סוגי אוהלים, חלקם אטומים המשמשים לשמירה על פרטיות והגנה מפני מזג האוויר וחלקם אוהלים המשמשים לתיחום המקום והצללה מפני השמש הקופחת באירועי יום כגון אוהלי לייקרה ורשתות הצללה. האוהלים מגיעים במגוון רב של גדלים בהתאם לאופי האירוע. בנוסף, תוכלו למצוא מגוון פינות ישיבה, שולחנות וכסאות, פינות שאנטי, מחצלות, דשא סינטטי, מזרונים, פופים וכריות להשלמת האירוח ועוד.
שירות ואיכות ללא פשרות!

כל הציוד בחברתנו הינו חדיש ומקצועי ומותאם לתנאי שטח קשים. אנו מספקים עבורכם שירות של הובלת הציוד עד למקום האירוע על ידי צוות מיומן. הצוות יעמוד לרשותכם לאורך כל האירוע ויוודא כי הציוד תקין, ובמידת הצורך אנו מתחייבים להגיע ולפתור כל תקלה או בעיה. בתום האירוע אנו נאסוף את הציוד, כך שתוכלו ליהנות מהאירוע בלי דאגות. בנוסף אנו מעניקים שירות ייעוץ אישי והתאמת הציוד לאופי וסגנון האירוע, כך שתוכלו ליהנות ממגוון שירותים תחת קורת גג אחת!

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום וליהנות ממגוון רב של ציוד איכותי, חדשני ומקצועי.