סוכת אבלים – אוהלי אבלים

סוכת אבלים היא מבנה זמני המשמש לקבלת המנחמים והאבלים לאחר השבעה בבית האבל של המשפחה. הסוכה נבנית בדרך כלל בחצר הבית או במקום אחר בקרבת הבית ומשמשת למנחמים להתאסף בה ולנחם את המשפחה והחברים הקרובים של המת.

הסוכה מבוססת על המסורת היהודית ומיועדת להבטיח שיש ציבור קרוב ומוכן לסייע במצב הקשה של המשפחה האבלה.

הסוכה משמשת גם כמקום להתפלל, להתקשר ולהתחבר עם המשתתפים האחרים ולסיים את תהליכי האבל במעגל חברתי ותמיכה וכמובן לעילוי נשמת הנפטר.

לפרטים והזמנות התקשרו למספר – 054-422-7226

אוהל אבלים

כאשר אדם מעוניין לשכור סוכת אבלים ואוהל אבלים, הדבר הראשון שעליו לקחת בחשבון הוא הגודל במטר רבוע של השטח שהוא מעוניין להקצות לשם הקמתו של האוהל. באופן טבעי, גודלו של אוהל האבלים הוא קריטי בשל השפעתו על כמות האורחים הכוללת שהוא יוכל להכיל בכל רגע נתון.

לאור האמור, חשוב במיוחד לפנות לחברה להשכרת אוהל אבלים וסוכת אבלים שמספקת מגוון חבילות לאבלים, המציעות גדלים משתנים, מספר משתנה של כיסאות ושל שולחנות ומחירים ללא מתחרים.

מה צריך אוהל אבלים לכלול?

השכרת אוהל אבלים מכיל:

  1. כיסאות לאורחים וכסאות לאבלים
  2. שולחנות בגדלים משתנים
  3. מגוון מוצרי חשמל כמו: תאורה, מיחם ופלטה לשבת.
  4. מיזוג לפי הצורך: מזגן נייר, מצנן ומאוור, תנור חימום בימות החורף.

 

רצוי להזמין אוהל אבלים עם משלוח עד הבית ושירות הרכבה ופירוק
רוצים לדעת מחירים התקשרו אלינו 054-422-7226

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון:

לפרטים נוספים ניתן ליצור איתנו קשר בטלפון:

מה אתם צריכים לדעת על אוהל אבלים?

כיום ישנם אוהלי אבלים המוצעים להשכרה באין ספור גדלים, צורות, עיצובים וסוגי בדים. לכן, לכל אחד יש האפשרות להקים אוהל אבלים שישמש אותו באופן הטוב והפרקטי ביותר, בהתאם לצרכיו ואילוציו השונים. כך, לדוגמה, במידה שידוע לכם כי מספר גדול של אנשים צפויים להגיע לניחום האבלים, רצוי להיערך לתרחיש מבעוד מועד ולשכור אוהל גדול ככל הניתן. בנוסף, רצוי לשכור כיסאות ולהקצות מספיק שטח להקמת האוהל, כך שהאורחים שלכם יוכלו לשבת בצוותא ללא צפיפות.

לעומת זאת, במידה שמספר האנשים שצפויים להגיע לניחום האבלים אינו גדול, רצוי להסתפק באוהל אבלים צנוע יותר, שיספק אווירה קרובה ואינטימית. בנוסף לאמור לעיל, חשוב לקחת בחשבון שהאוהל שבו בחרתם יתאים לסוג הספציפי של המשטח שעליו הוא צפוי להיות מוצב. הסיבה לכך היא שחשוב במיוחד שאוהל האבלים יהיה יציב ככל הניתן ולא יקרוס במקרים של מזג אוויר קיצוני. בנוסף, יש לדאוג כי אוהל האבלים יהיה מקובע באמצעות ציוד תואם.

נקודה נוספת שיש לתת עליה את הדעת היא שירותי פירוק והרכבת אוהל אבלים. לא פעם כולל שירות השכרת אוהל האבלים גם אפשרות של פירוקו והרכבתו, וזאת מפני שלאבלים אין את הפנאי לעסוק בלוגיסטיקה הכרוכה בהקמת אוהל אבלים. בשל כך, מציעות חברות השכרת האוהלים צוותים מקצועיים שמגיעים למקום ודואגים לכלל הסידורים הרלוונטיים. לפיכך, אם אתם מעוניינים לשכור אוהל אבלים, רצוי לוודא מראש כי שירותי ההשכרה מגיעים עם פירוק והרכבה.

אוהל אבלים – מחיר

מחירו של אוהל אבלים תלוי באין ספור משתנים שונים, כמו גודלו של האוהל, האיכות של הבד שלו, נוחות ההרכבה ותנאי השטח. לאור האמור לעיל, אין מחיר קבוע להקמתו של אוהל אבלים. לכן, רצוי לבצע מחקר שוק מקיף ולקבל הצעות מחיר ממספר רב של עסקים. אף על פי כן, זכרו כי בכל הקשור להקמת אוהלים, חשוב לבחור בשירות האיכותי ביותר ולאו דווקא בשירות הזול ביותר.

אוהלי אברהם

חברת אוהלי אברהם מציעה עבורכם אוהלי אבלים המתאימים לכל עונות השנה. המבחר הרב של האוהלים לצד הגדלים השונים, יאפשרו לכם לשבת שבעה ולארח מנחמים בצורה פרקטית ונוחה לאורך כל ימי השבעה. כיום, אנשים רבים מעדיפים מטעמי נוחות להשכיר אוהלי אבלים לצורך ישיבת שבעה מסיבות שונות כגון – חוסר מקום לארח את המנחמים בבית, שמירה על פרטיות, הצורך בקבלת מרחב ולאפשר למשפחה הקרובה להיות בחלל אחד מרווח.

את האוהל תוכלו להציב בכל מקום אפשרי, אם זה בחצר הבית, בחניון, בחצר בית הכנסת ובכל מקום רצוי. צוות החברה יגיע למקום וירכיב עבורכם את האוהל בצורה מקצועית ובטיחותית, כך שנותר לכם לבחור את הגודל הרצוי ולשבת שבעה בנוחות. כמו כן, צוות עובדי החברה יוכלו להמליץ לכם היכן להרכיב את האוהל לקבלת מיקום אטרקטיבי מבחינת מזג האוויר.

סוכות אבלים לכל עונות השנה

אוהל אבלים או בשמו המוכר סוכת אבלים, מתאים לכל עונות השנה, בחורף האוהל מגן על היושבים בו מפני חדירת גשמים ורוחות ובקיץ האוהל מגן על היושבים בו מפני קרני השמש, כך שבין היתר הוא משמש כפתרון הצללה נהדר. מעבר לכך, את האוהל ניתן למזג בקיץ על ידי מזגנים המוצבים מחוץ לאוהל ומזרימים אוויר צלול וקר לתוכו על ידי שרוולי אוויר. בחורף הקר, ניתן לחמם את האוהל על ידי פטריות חימו – כך שתוכלו לשבת באוהל בנוחות רבה ללא חשש מפגעי מזג האוויר.

חברת אוהלי אברהם מחזיקה ברשותה מספר רב של אוהלים בגדלים שונים על מנת שתוכלו למצוא את האוהל המתאים ביותר עבורכם מבחינת מקום, כמות אורחים הצפויים להגיע ובכלל אוהל המותאם עבורכם באופן אישי.

חברתנו בנתה עבורכם מספר חבילות של השכרת סוכות אבלים במגוון גדלים, לכם ניתר רק לבחור.

מגוון סוגי אוהלי אבלים בהתאמה אישית

פטירה של אדם קרוב היא טרגדיה גדולה לבני המשפחה, חבריו וקרוביו ומלווה בבירוקרטיות רבות והסדר השבעה. חברת אוהלי אברהם איתכם גם בזמנים קשים ומספקת פתרונות קירוי על ידי סוכת אבלים. ימי השבעה הם הימים העצובים על בני משפחתו של הנפטר, אולם מה שיכול להקל עליהם מעט הוא – לשבת שבעה מחוץ לביתו של הנפטר, מה שיבטיח לבני המשפחה פרטיות ונוחות רבה.

בנוסף לאוהלים, חברתנו מציעה מגוון ציוד נלווה לאוהלים כמו – שולחנות וכסאות, מזרונים לצורך ישיבת שבעה, גנרטורים, מייחמים פלטות ועוד. ניתן למצוא ציוד נוסף כאן

השכרת סוכת אבלים, איך זה עובד?

חברת אוהלי אברהם מציעה מגוון רב של סוגי סוכות אבלים מקורים המתאימים בקפידה לישיבת השבעה. את הסוכות ניתן להציב בכל מקום אפשרי, כלומר בחצר הבית של הנפטר, בגינה פרטית, בשטח בית הכנסת, בחניון הבניין ועוד. למעשה, היועצים של החברה ייעצו לכם היכן כדאי למקם את הסוכה, כך שתחושו נוחות בלתי מתפשרת בעת ישיבת השבעה.

  • בחירת גודל הסוכה – לרשותכם מגוון רב של גדלים המתאימים בקפידה לסוכת אבלים, בין אם מדובר על סוכות ענק או סוכות קטנות ואינטימיות. כחלק מבחירת הגודל, יש לבחון את המקום בו תרצו למקם את הסוכה וכך לבחור את הגודל המתאים מבחינת מיקום ומבחינת כמות המנחמים הצפויים להגיע לנחם.
  • בחירת סוג הסוכה – כיום ניתן למצוא סוגים שונים של סוכות, חלקם מיועדים לצורך הצללה מפני קרני השמש בחודשי הקיץ החמים וחלקן סוכות אבלים המתאימות כהגנה בחורף מפני רוחות וגשמים. מובן שיש לבחור את סוג הסוכה על פי תנאי מזג האוויר, אולם גם על פי רצון בקרובי המשפחה.
  • אבזור הסוכה – על מנת לשבת בנוחות שבעה, יש צורך לאבזר את הסוכה במערכות ישיבה ומגוון ציוד נוסף כדי לאפשר למנחמים ולבני המשפחה לשבת בנוחות. חברת אוהלי אברהם מציעה עבורכם ציוד לצורך אבזור הסוכה כגון – מערכות ישיבה נוחות, שולחנות וכסאות, מייחמים להכנת שתייה חמה, גנרטורים (בעת הצורך), ציוד להגברה, תאורה ועוד.

שירות אישי ומהיר עד לבית הלקוח

בשל הרגישות הרבה של העניין, חברתנו מציעה הגעה מיידית לצורך בניית הסוכה, כך שבני המשפחה יוכלו עוד באותו יום לשבת שבעה בנוחות. החברה מציעה את שינוע האוהל עד לבית הלקוח, הרכבתו בצורה מקצועית ובטיחותית ופירוק ואיסוף האוהל בתום ימי השבעה או בסיום השימוש. כמו כן, ניתן למצוא חבילות להשכרת אוהלים אישית ומחירים אטרקטיביים עבור השירות.

אוהלי אבלים
צרו איתנו קשר