אוהלי אבלים בפתח תקווה

רגעי האבלות נחשבים הרגעים העצובים ביותר בחייו של האדם, מאידך, ברוב המקרים, זה כל כך עצוב שהוא אפילו לא מוכן לכך ובו זמנית, לא מוכן גם לכל הבירוקרטיה מסביב. מעבר להכנת מודעות האבל, זיהוי בבית החולים, מגיע גם שלב הכנת השבעה שהוא היקר והקדוש מכול וכאן, אנחנו באוהלי אברהם נכנסים לתמונה ומציעים לכם אוהלי אבלים בפתח תקווה. אז מזה אוהלי אבלים ואיך זה יכול לסייע לכם לעבור את ימי השבעה בכבוד? כל המידע במאמר שלפניכם.

איך בוחרים אוהל לתקופת האבלות?

כפי שהבנתם, תקופת האבלות הינה התקופה הקשה ביותר ולא תמיד ערוכים אליה במאת האחוזים. מתגוררים בפתח תקווה? אין לכם מקום מספק בכדי לאכלס את כל המנחמים או אפילו לקיים את ימי השבעה בכבוד הראוי? בדיוק לשם כך הוקמו אוהלי אבלים בפתח תקווה ומטרתם להפוך את הימים האלה לפחות קשים נוכח העובדה שיש היכן לשבת את ימי השבעה, אבל בו זמנית גם לקבל בצורה מכובדת את המנחמים המגיעים בהמוניהם. אז איך בוחרים? לצד עונות השנה, גשם חורף או שמש, בוחרים אוהל שהוא מפסיק חזק ובו זמנית גם נחשב מוצל במידה והימים הם ימי אוגוסט או לחילופין חודשים חמים ביותר. כך גם מתייחסים לימים הקרירים ביותר – דצמבר, ינואר וכל השאר. לצד זאת, יש לבחור אוהל מספיק חזק ומספיק גדול בכדי שזה יאכלס את כל הבאים בצורה שווה ומכובדת.

ומה עם הציוד הנלווה לאוהל?

אז לצד השכרת השירותים וכן בחירת אוהלי אבלים בפתח תקווה, חשוב שלא לפסוח על הפריטים האחרים כמו הכיסאות, השולחנות, המיחם המעניק מים חמים ללא הגבלה ואפילו הקולר שיעניק מים קרים ללא הפסקה. כאמור, בתקופה שלאבלים אין אפשרות לעשות שום דבר מלבד כיבוד המעמד, הציוד הנלווה חשוב ואפילו קריטי- לרוב, הוא אפילו יכול לחסוך המצאות של אנשים שיגישו כשהכול נגיש וכל כך אפשרי.

צריכים מזרנים שיהיה ניתן להעביר עליהם את ימי השבעה? אוהלי אברהם – מסייעים ומקלים עליכם ברגעים הקשים בחייכם.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *