מקררים את הקיץ – השכרת מצנן

מדינת ישראל היא מדינה חמה בה זורחת השמש למעלה משלוש מאות ימים בשנה, ובעונת השיא של הקיץ הטמפרטורות יכולות להאמיר ולהגיע למעל ארבעים מעלות בצל. מזגנים ופתרונות קירור מותקנים כסטנדרט במבנים לצרכי מגורים, צרכים עסקיים או צרכים מסחריים, אולם למרות הרצון להישאר בימות הקיץ החמים במבנים ממוזגים ומקוררים, עונת הקיץ היא גם המועד המבוקש ביותר להופעות, ירידים, תערוכות ושלל אירועים נוספים המתקיימים בתנאי חוץ.

על מנת לספק מענה למזג האוויר החם באירועים הללו, חשוב לשלב פתרונות קירור איכותיים החל מהצללות מעולות וכלה במכשירי מצננים לאירועים, העובדים בטכנולוגיה מתקדמת של סירקולציה על בסיס מים ומספקים קרירות ורעננות.

מצננים לאירועים הם בין הפתרונות הנפוצים המשמשים מוסדות ופרטיים באירועי קיץ שונים. השכרת מצנן אינה עולה כסף רב ומתומחרת על פי עלות שכירות יומית, מה שמאפשר שימוש נקודתי על פי צורך בלבד.

הופעות הומות אדם תחת כיפת השמיים עוברות בנעימים גם תחת תנאי מזג אוויר חם ולח בשיאו של החופש הגדול, בזכות מצננים לאירועים המוצבים במספר נקודות במתחם האירוע (לרוב מקיפים את המתחם ומזרימים אוויר קר אל לב האירוע ממספר כיוונים).

סוג נוסף של מקרים המצריכים פתרון קירור איכותי שלא אחת נפתר באמצעות השכרת מצנן הוא אוהלי אבלים. משפחות החוות אובדן מצער ויושבות שבעה על פי מנהגי היהדות, מארחות כמות גדולה של מבקרים ומנחמים, ולא תמיד המרחב בבית הסגור יכול להכיל את המוני המבקרים והמתפללים. הקמת אוהל גדול וסגור בחצר הבית מסייעת בפתרון המקום הנדרש, אולם בחודשי הקיץ החמים אוהל שכזה יכול להרגיש כמו חממה ללא קירור איכותי ועמיד לאורך שעות ארוכות, בשעות היום והערב גם יחד. חשוב לדעת כי חברות המשכירות ומעמידות אוהלים מסוג זה, לרוב יספקו גם שירות השכרת מצננים לאירועים , מזגנים ניידים וכדומה.

בעת השכרת מצנן חשוב להיעזר באיש מקצוע מתחום טכנולוגיית הקירור, ולתכנן היטב את הצורך, החל מגודל המצנן ועוצמתו וכלה בכמות המצננים הנדרשת על פי היקף השטח וכמות האנשים אותה הוא צפוי להכיל.

חברות העוסקות בהפקת אירועים כדרך קבע יבחנו את האפשרות לרכישת מצנן שישמש אותם באירועים השונים. יחד עם זאת, גם חברות אלו ימצאו לא אחת את היתרונות שבהשכרת מצננים לאירועים על פני רכישתם:

עלות- השכרת מצנן אינה עולה כסף רב ומחירה בטל בששים לעומת עלות האירוע כולו ומגולם בתוכו.

בלאי- מצננים הם מוצר חשמלי העובד באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, סובל מבלאי ונדרש לחידושים ועדכנות בשוק טכנולוגיית הקור. בעת השכרת המצנן ניתן להבטיח שימוש במוצר חדיש איכותי בכל אירוע ללא הצורך בחידוש הרכישה מעת לעת, או תחזוקה ותיקון.

התאמה לאירוע- למרבית סוגי האירועים יידרש יותר ממצנן אחד על מנת לספק קירור נאות ונעים למשתתפים. חברות העוסקות בהפקת אירועים זקוקות לפתרונות משתנים בהתאמה אישית לכל אירוע, ומיותר לרכוש מספר מכשירים יקרים לשימוש מסוג זה. חברות העוסקות בהשכרה ידעו להמליץ על פתרון הקירור המתאים ביותר, לצד מתן חבילות שירות ועלות משתלמות בהתאם לכמות המצננים הנדרשת, אורך תקופת ההשכרה וצרכי האירוע.

חברת אוהלי אברהם עומדת לרשות לקוחותיה בפריסה ארצית, תוך אספקת ציוד מושכר לאירועים ברמה הגבוהה ביותר שניתן, ושילוב פתרונות שונים מא’ ועד ת’. החברה דואגת להשכרת אוהלים, פתרונות הצללה ופתרונות קירור שונים, לרבות השכרת גנרטורים, מזגנים ניידים, מקררים ועוד. כל המוצרים מושכרים על בסיס יומי במחיר הוגן ואטרקטיבי, וניתנים להשכרה לתקופות ארוכות יותר תוך יצירת חבילות השכרה משתלמות אף יותר.

צרו איתנו קשר