פתרון לאירועי קיץ – השכרת מצננים לאירועים

הקיץ הישראלי החם מזמין את הציבור לצאת אל המרחבים הפתוחים וליהנות ממגוון של הופעות ואירועי תרבות במרחבים הפתוחים. אלא שהשמש הקופחת והלחות עשויות להפוך את השהייה בתנאי חוץ לסבל מתמשך, ללא התאמת פתרון קירור וצינון בהתאם לתנאי המתחם וכמות האנשים הצפויים לשהות בו.

מאחר ובתנאי חוץ לא ניתן להישען על כוחם של מזגנים קבועים או ניידים, וזאת בשל הסירקולציה היוצרת תנאי קור בחלל סגור. הפתרון האיכותי ביותר לאירועי קיץ הוא שימוש במצננים.

מהם מצננים ואיך זה עובד?

מצננים הם למעשה קופסאות אשר מעבירות סירקולציה של מים באמצעות אנרגיה המופעלת על ידי סוללה, יונקים אוויר חם מן החלל ומפזרים אוויר קר וצונן. מצננים יכולים לתת מענה לשטח רחב במיוחד, כאשר אנשי מקצוע בתחום בניהם טכנאי קירור ידעו להמליץ על כמות המצננים הדרושים ועוצמתם בהתאם לאופי האירוע, היקף השטח וכמות המשתתפים, וכמובן ביחס לעונת השנה ותנאי מזג האוויר הקיימים. מטבע הדברים השכרת מצננים לאירועים בחודש אוקטובר תצריך עוצמה פחותה/ כמות נמוכה יותר של מצננים מאירוע המתקיים באוויר הפתוח והחם של חודש אוגוסט.

השכרת מצננים לאירועים- איך זה עובד?

חברות להשכרת ציוד לאירועים המספקות מענה מקצועי וחבילת שירות מלאה, יספקו גם שירותי השכרת מצננים, לצד ייעוץ מקצועי והכוונה. עלות השכרת מצננים מתמחרת על פי יחידה במחיר ליום השכרה, אולם בהשכרה של מספר יחידות בהתאמה לאירוע קיימות חבילות מחיר נוחות ומשתלמות יותר. לעתים ניתן לשלב השכרת מצננים לצד השכרת ציוד נוסף לאירועים דוגמת אוהלים, הצללות, גנרטורים, מקררים וציוד אחר.

מה ההבדל בין מזגן למצנן?

ההבדל בין מזגן למצנן טמון הן בשיטת העבודה של כל מכשיר, הן בהתאמתו לחלל והן בעלויות השימוש בו. ככלל, שניהם מספקים אוויר קר באמצעות סירקולציה של האוויר הקיים, אולם מצנן זול לשימוש בצריכת האנרגיה שלו בכשבעים אחוזים פחות מצריכת האנרגיה של מזגן, ובשל השימוש שלו במים והפתרון הנקודתי שהוא מספק. מצנן מתאים לשימוש גם במרחבים פתוחים, הופעות לקהל וכדומה, בניגוד למזגן אשר יעילותו מוכחת רק בחללים סגורים. כל אלו הופכים את השכרת מצננים לאירועים לשירות מבוקש מאוד.

מתי כדאי לקנות מצנן ולא להשכיר?

מצנן הוא מכשיר חשמלי מורכב העובד על טכנולוגיית קור, מצריך תחזוקה שוטפת וחידוש סביר עקב בלאי ופיתוח של טכנולוגיות ומוצרים חדשים, חזקים ומתקדמים כל הזמן. כל אלו הופכים את אפשרות השכרת מצננים לעדיפה בעבור מרבית הלקוחות הפרטיים ואף המוסדיים והמסחריים. ההשכרה מאפשרת ליהנות ממוצר תקין, חדיש ועוצמתי בכל פעם, ללא דאגה לבלאי ותחזוקה, אלמנטים העולים כסף רב. השכרת מצננים עומדת על מאות שקלים בודדים ליום, על פי היקף ההשכרה, עוצמת המצנן וכמות המכשירים הנדרשים.

כמובן שכאשר מדובר בגוף העושה שימוש במכשיר דרך קבע ולא באופן חד פעמי, כדאי לשקול רכישה קבועה ולא השכרה.

מה צריך לבדוק בעת ההשכרה?

בעת השכרת ציוד לאירועים בכלל וציוד חשמלי בפרט חשוב לברר כי מדובר בחברה מנוסה, מקצועית ובעלת מוניטין, אשר בנוסף לציוד מספקת גם שירות ואחזקה ומענה מיידי במקרה של תקלה. חשוב לעבוד עם חברה המספקת שירותי הובלה, כאשר המוביל גם מעמיד את המתקנים ומוודא במקום את תקינותם. יש לוודא כי כל המוצרים המושכרים עומדים בתקני הבטיחות הנדרשים.

חברת אוהל אברהם עומדת לרשות ציבור החוגגים אירועים מכל סוג,, פרטיים או מסחריים, ומספקת השכרת אוהלים, מזגנים, מקררים, מצננים, רהיטים ופינות ישיבה, עמדות אוכל, מתנפחים ואת כל הנדרש לאירועים בכל סדר גודל, תוך אספקת משלוחים והתקנות ובמחירים הוגנים ונוחים.

צרו איתנו קשר