האם השכרת מזגן נייד כדאית?

במשרדים, מבנים ארגוניים, דירות ובתי מגורים ברור כי פתרון הקירור הנדרש הוא פתרון קבע, וכבר בשלב הבנייה הסטנדרטים כיום מחייבים את התקנתו של פתרון קירור וחימום, כאשר האפשרות העדיפה ביותר, הן כלכלית, הן בטיחותית, והן איכותית, היא התקנת מערכת מיזוג, בין אם מרכזית ובין אם ביחידות נפרדות.

יחד עם זאת, קיימים לא מעט מקרים בהם הצורך בפתרון וויסות מזג האוויר הוא צורך זמני, ובמקרים כאלה כדאי לבחון את האפשרות של השכרת מזגן נייד. מזגנים ניידים מגיעים בדרגות עוצמה שונות, ומתאימים לקירור כל סוגי החללים בכל סדרי הגודל. מזגנים אלו אינם זקוקים להתקנה ובחיבור לחשמל והפעלה בלחיצת כפתור נותנים מענה מצוין.

השכרת מזגן נייד- מי זקוק לזה?

חברות להפקת אירועים- חברות העוסקות בהפקת אירועים נדרשות לא אחת לספק מענה מלא לאירוע המושלם, גם כאלה המתקיימים בתנאי חוץ. מאחר ורק חלק מן האירועים דורשים פתרון של קירור באמצעות מזגן נייד, וההשכרה מתומחרת על פי יום שימוש, מה שהופך אותה לכדאית, לחברות אלו אין סיבה לרכוש מזגנים ניידים. יחד עם זאת, חברות ענק בתחום הפקת האירועים אשר מקיימות אירועים רבים בתנאי חוץ וזקוקות לפתרונות דרך קבע, מומלץ שישקלו רכישה על פני השכרת מזגן נייד.

עיריות ומוסדות – עיריות, מועצות מקומיות ומוסדות אחרים מקיימות לא מעט פעילויות, מפגשים ואירועים במקומות ציבוריים. אירועים אלו יכולים להות אירועי ענק דוגמת הופעות, או אירועים קטנים דוגמת טקסים, אירועים פוליטיים ואחרים. כאשר מדובר באירוע המתרחש כולו תחת כיפת השמיים לא יהיה ערך למזגן נייד ובמקרה כזה כדאי לשקול השכרה של מצננים ו/או מאוורים לרווחת המבקרים, אולם כאשר מדובר באירועים בשטח תחום דוגמת אוהלים, סגירת פוליקרבונט או כל סגירה מודולארית אחרת, מזגן נייד יהווה פתרון מושלם.

סוכות ואוהלי אבלות- בניגוד למתחמי אירועים, מדובר בפרק פחות שמח של החיים, אולם בהחלט בצורך קיים. משפחות ענפות הנקלעות למצב אבלות וזקוקות לפתרון אירוח להמוני המבקרים והמנחמים, לרוב מימות אוהל מקורה שיספק פרטיות והצללה, וזקוקות לפתרון חימום או קירור למתחם, מה שמזגן נייד יכול לספק בנקל.

השכרת מזגנים ניידים מחיר

כמו בכל תחום צרכני, מה שקובע את כדאיות העסקה הוא היחס בין עלות המוצר לעלות השכרתו. בחיפוש פשוט במנועי החיפוש של הביטוי: השכרת מזגנים ניידים מחיר, נגלה כי מדובר במחיר זניח, בוודאי ביחס לתקציב אירוע מלא, העומד על מאות בודדות של שקלים. עלותו של מזגן נייד לרכישה עומד על אלפי שקלים ועלות ההשכרה הנגזרת הנה אחוזים בודדים ממנו, ולכן כאשר מדובר בהשכרה של ימים בודדים בשנה ההשכרה תהיה כלכלית וכדאית הרבה יותר. במקרה של צורך מתמשך כדאי יהיה לשקול רכישה של המזגן.

חשוב לדעת כי עלותו של מזגן נייד יקרה יותר מעלות מזגן נייח (בהיקף דומה של כוח ותפוקה) וזאת בשל נוחיות השימוש בו ואפשרות הניוד. יחד עם זאת עלות זאת חוסכת גם את עלות ההתקנה היקרה.

יתרון נוסף של השכרת מזגן נייד על פני רכישה ואחזקה שלו הוא העובדה כי במקרה של השכרה הלקוח אינו סופג את עלות התקלות, הבלאי והצורך בחידוש מדי תקופה, וזוכה לעשות שימוש במוצר חדיש, איכותי ותקין בכל פעם על פי צרכיו.

חברת אוהל אברהם היא חברה מנוסה ומקצועית, המספקת ציוד מעולה בסטנדרטים גבוהים של שירות ואיכות לאירועים בכל רחבי הארץ. בחברה עוסקים בהשכרת ציוד החל מאוהלים, מקררים, מצננים, מזגנים ועוד, במחירים אטרקטיביים הכוללים שירותי הובלה ואחזקה באחריות מלאה.

 

צרו איתנו קשר